Hazır üretimli, kolayca taşınabilen portatif kabinler hayatı kolaylaştırıyor. Farklı alanlarda ihtiyaç duyulan yapılar bu modelle en kısa zamanda karşılanıyor. Pratik yapı çözümüyle inşa süreçlerini ortadan kaldırıyor.

Portatif Kabin Nedir?

Kullanıma hazır üretimli taşınabilir yapılara portatif kabin denir. Bu yapıların üretimi elektrik tesisatından su tesisatına varan kadar modern tesislerde gerçekleştirilir. Portatif kabin güvenlik bekçi kulübelerinin yanı sıra hazır tuvalet modellerinde üretilmektedir.

Neden Portatif Kabin Tercih Edilmeli

Hazır üretimli bu yapıları tercih sebebi kılan çok sayıda neden var.

Portatif Kabin Tercih Edilme Nedenleri;

  • Modern tesislerde kullanıma hazır üretim
  • Kullanım alanında yapı inşa süreçleri ve ustalık gerektirmemesi
  • 2 m2 ile 50 m2 arasında üretilebilmesi
  • Araca yüklenerek istenilen her yere kolayca taşınabilmesi
  • Elektrik ve su tesisat sistemlerinin yapıya özel projeli ve armatürlerine kadar uygulanmış olması
  • Güvenlik kabini, büfe kabini, portatif WC kabini gibi farklı ihtiyaçlar için çok sayıda modele sahip olması.
  • Kullanım yerinin değiştirilebilmesi. Vb.

Portatif Tuvalet Kabinleri

Portatif tuvalet kabinleri kullanıma hazır üretimiyle büyük kolaylık. Tekli, ikili ve üçlü WC ünite alternatiflerinde standart olarak üretiliyor. Daha fazla ünitede opsiyonel üretimleri bulunuyor. Tuvalet üniteleri yer taşı, klozet ve duş kabini alternatiflerinde müşteri tercihine göre üretilebiliyor. Ünite içerisine pisuar tercihi uygulanabiliyor. Portatif tuvalet engelli WC kabini standartlarında üretim yapılabiliyor.

Portatif tuvalet kabinleri; fabrikalar, park ve bahçeler, şehir meydanları, sosyal tesisler, konser gibi etkinlik alanlarına en pratik WC çözümü sunuyor.

Portatif Büfe Kabinleri

Portatif büfe kabinleri ile işletmenizi dilediğiniz yerde açın. Aynı gün müşterilerinize hizmet vererek anında kazanmaya başlayın. Ürünlerinizi müşterilerinizle buluşturmak için satış büfesi yapı inşa süreçleriyle uğraşmayın. Ekmek satıştan kafeteryalara, mini marketten giyim mağazasına işletmenizi aynı gün dilediğiniz yerde açın. Gerektiğinde portatif büfe kabin dükkanınızı dilediğiniz yere taşıyarak ürünlerinizi yeni müşterilerle buluşturun.

Polyester Kabin Kesit

Portatif Kabinler Kolay Nakliye İmkanıyla Türkiye'nin Her Yerinde

Hazır üretimli portatif kabin nakliyesi çok kolay ve pratik. Modern tesislerde elli metrekareye varan modellerde hazır üretimlerimiz araca yüklenerek Türkiye’nin her yerine kolayca taşınabiliyor. Üstelik büfe kabin modelleri tamamıyla elektrik tesisatı prizler ve aydınlatma armatürlerine varana kadar hazır.