Karmod Metro City Kabin, şehir merkezlerinde gerçekleştirilen yeni yapı projelerinin güvenlik yapılarına özel geliştirilmiştir. Modern mimarinin yeni tarzlarına tam uyumlu tasarımıyla Karmod Metro City kabin konulduğu her yere kalitesiyle değer katar.

Metro City Modelleri ve Ölçüleri

Metro City kabin modellerin yapıya özgü tac alınlığı ve özel kaplamasıyla klasik kabinlerden ayrılır. Özel kaplaması yapı estetiğini en üst düzeye yükseltirken aynı zamanda yalıtıma büyük katkı sağlar. Sandviç panel duvarlar ekstra kaplama uygulamasıyla daha fazla yalıtım içerir. Kabin içi iklimlendirme sıcak soğuk fark etmeden en az enerji harcamasıyla en ekonomik şekilde gerçekleştirilir. Soğuk havada minimum ısıtma enerjisi harcamasıyla tercih edenlere gider bütçesinden önemli oranda kazanç sağlar.

Metro City Kabin

Metro City Kabin Ölçüleri

140x140 Metro City Kabin: Şehrin cadde kenarı gibi dar mekanlarına özel tasarlanmıştır. Tek kişilik güvenlik personelinin çalışma alanı kullanımı için idealdir.

140x215 Metro City Kabin: Tek kişilik güvenli personeline görev alanıyla birlikte güvenlik kayıtlarını da alabileceği ortam hazırlanmıştır.

215x215 Metro City Kabin: Lüks yönetim binalarıyla markalı toplu konut sitelerinin güvenliklerine özel tasarlanmıştır. 215x215 Metro City kabin modeliyle markalı kurumsal konseptlere mükemmel uyum getirilebilmektedir.

215x260 Metro City Kabin: 215x260 Metro City kabin modeli büyükelçilik, konsolosluk alanlarıyla AVM gibi ticari mekan güvenlik personelinin kullanımı için idealdir.

265x265 Metro City Kabin: İki kişilik güvenlik personelinin kullanımı için en iyi kullanım ergonomisiyle tercih edilebilir. Bu model plana tuvalet kabini de eklenerek WC’li bekçi kulübesi olarak üretim yapılabilmektedir.

240x300 Metro City Kabin: Farklı alanlardaki yönetim binalarının güvenlik ofisi olarak tercih edilmektedir. Çoklu güvenlik ekibi kabin içerisinde en iyi ergonomide hizmet verebilmektedir.

240x400 Metro City Kabin: İçerisinde güvenlik kamera kayıt sistemlerinin de yerleştirildiği tam teşekküllü güvenlik ofis bina çözümüdür.

Kurumsal konseptinize uyumlu diğer Metro City Kabin ölçüleri ve modellerimiz için iletişim sayfamızı kullanarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal Konseptlere Özel Metro City Kabinler

Metro City Kabin, Karmod uzmanlığıyla yeni mimaride gerçekleştirilen yeni yapı projelerine özel geliştirilmiş kabin modelidir. Markalı konut ve AVK benzeri ticari alanların güvenlik yapılarına estetik çözüm getirmektedir.

Özel alın tacı ve estetik kaplamalı gövdesi kurumsal renk kombinasyonlarına özel alternatiflerde boyanabilmektedir. Tam üretimli lüks bekçi kulübesi yapılarımızla kurumsal projelerin önemli sorununa çözüm getiriyoruz. Tamamlanmış, hizmete hazır projenizin girişini şantiye alanına dönüştürmeden hazır Metro City kabin tercihiyle güvenlik yapı ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayın.

Metro City kabin modern mimari projelere tam uyumlu bekçi kulübesi modelidir. Sipariş sonrası günler içerisinde üretimi tamamlanır. Dilediğiniz her yere sevk edilerek aynı gün hizmete alınabilir. Üstelik elektrik tesisatı aydınlatma armatürlerine varana kadar hazır. Tuvaletli bekçi kulübesi modellerinde atık ve sıhhi tesisat sistemleri de armatürleri dahil kullanıma hazır üretimlidir.

Lüksle Konforun Birleştiği Nokta Metro City Kabin

Bekçi kulübelerinde lüksle konfor Metro City kabinde bir arada. Dış görünümü ve alternatif kurumsal kimlik uygunluğunda boyamaları ile marka projelerin güvenlik alanlarına estetik değer kazandırır.

Maksimum genişlikte ferah iç mekan sunumuyla da güvenlik ekiplerine konforu yaşatır. En küçük ölçüdeki Metro City kabinin iç mekanı bile en iyi kullanım ergonomisine sahiptir. Güvenlik görevlisi yapı içerisinde en iyi konforla görevini en iyi verimlilikte gerçekleştirir.

Metro City kabin dış estetiğiyle projenize iç kullanım ergonomisiyle personelinize en iyi görünümü ve konforu Metro City güvenlik ve bekçi kabini modelleri kazandırır.

Karmod Kabin'den Şehrin Mimarisine Tam Uyumlu Metro City

Metro City kabin lider marka Karmod uzmanlığıyla tasarlanıp üretiliyor. 1986 yılından bugüne hazır yapı sektöründeki uzmanlığın estetik yansımaları Metro City kabinde. Karmod Metro City kabin estetiğiyle projenize değer katacak. Uzun ömür ve yüksek yalıtım performansıyla yıllarca kullanımda bütçe harcamalarınızı azaltarak size kazandırmaya devam edecek. Metro City kurumsal projenize prestij, iç ergonomisiyle personelinize konforuyla verimlilik kazandıracak.

Metro City Kabin Nakliye

Metro City Kabin Kullanım Alanları

Modern mimaride gerçekleştirilen yapı projelerine özel tasarlanan Metro City kabin yaygın kullanım alanlarıyla öne çıkar. Yeni projelere değer katarken tarihi mekanlardaki kullanımıyla da klasik mimari uyumunu sürdürür.

Metro City kabin kullanım alanları;

  • Toplu konut siteleri bekçi kulübeleri
  • Lüks yönetim ofisi güvenlik alanları
  • Elçilik ve konsolosluk bina güvenlik yapıları
  • Fabrika üretim tesisi merkez binası güvenlik yapıları
  • Turizm danışma ofisleri
  • Bilet ve akıllı kart satış alanları
  • Adalet sarayları, kamu binaları
  • Otel ve turizm binaları
  • Sosyal tesis binaları
  • Şehir merkezi ekmek satış büfe kabinleri

Yeni Ürünümüz Metro City Kabin Nedir?

Karmod uzmanlığı ile tasarlanan Metro City kabin lüks güvenlik binası ihtiyaçlarına özel geliştirilmiştir. Kabin sektöründe Karmod liderliğinin estetik yansımalarını üzerinde taşır. Metro City kabin kurumsal konseptlere en iyi güvenlik yapı çözümü sunar. Toplu konut gibi markalı yapı projelerinin kurumsal renklerine özel boyama ile üretilebilir.