1986 yılından bugüne sektördeki liderliğimizle Türkiye’nin en çok satan güvenlik kabinlerini üretiyoruz. Bekçi kabini modellerimiz modern tasarımı, kalite üstünlüğü ve ergonomisiyle üstün özelliklerde.

En Çok Tercih Edilen Bekçi Kabini Modelleri

En çok tercih edilen bekçi kabinlerinde 135x135 sandviç panelle, 150x150 polyester kabin modelleri öne çıkmaktadır. Lüks konsept üretimlerimizde ise 140x140 Metro City kabin modelimiz özel ilgi görmektedir.

Her üç model de tek kişilik güvenlik personelinin kullanımına özel tasarlanmıştır. İki ve üzeri personelle merkezi güvenlik ofisleri için geliştirilmiş 48 m2’ye varan ölçülerde bekçi kabini üretimimiz bulunmaktadır. Uzmanlığımızla güvenlik personeli için tasarlayıp ürettiğimiz yapı model sayısı 100 adete yaklaşmaktadır.

Yapılar arasında tuvalet üniteli güvenlik kabinleri de bulunmaktadır. Üretimlerimizin tamamı kullanıma hazır özellikte olup sevk edildiği yerde aynı gün hizmete alınabilmektedir.

Polyester Bekçi ve Güvenlik Kabini Modelleri ve Özellikleri

Polyester güvenlik kabini modellerimiz standart olarak 19 farklı ölçüde üretim yapılmaktadır. WC üniteli bekçi kabini modellerimizle bu sayı 25 adete yaklaşmaktadır.

150x150, 150x215, 215x215, 215x270 ve 270x270 polyester yapılarımız güvenlik kabin ihtiyaçlarında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Yeni mimaride uzun ömürlü yapı sınıfı, en iyi iç kullanım ergonomisi ve enerji tasarrufuyla kazandıran yalıtım performansıyla polyester kabin üstün özelliklerde.

Sandviç Panel Bekçi Kabini Modelleri ve Özellikleri

Sandviç panel bekçi kabinlerimiz duvar panelleri özel boyalı metaller arasına yüksek yoğunlukta EPS yalıtım malzemesi kullanılarak üretilmektedir. Fabrika hazır üretimin kazandırdığı maliyet avantajı bekçi kabininin tercihte öne çıkan özelliğini oluşturur.

Çok az yer kaplayan yalıtımlı duvarlar 135x135 en düşük planda bile iç mekanda ferah ortam hazırlayan sandviç panel kabin fonksiyonel mekan sunumu ve yalıtımıyla güvenlik personelinin verimliliğini yükseltir.

Metro City Güvenlik Kabini Modelleri ve Özellikleri

Metro City bekçi kabini yeni mimarideki kurumsal yapı konseptlerine özel uyumda tasarlanmıştır. Yapı üstünde yer alan özel alınlık güvenlik bina estetiğine önemli katkı sağlamaktadır. Özel kaplamalı dış duvarlar yalıtım performansını üst seviyeye yükseltmektedir.

Metro City güvenlik kabini marka projelerin kurumsal renklerinde boyanabilme avantajına sahiptir. AVM gibi ticari alanlarla marka konut projelerinde kullanılarak estetiğiyle yapı projesinin bir parçası haline gelmektedir.

Metro City bekçi kabini standart olarak 6 alternatif ölçüde üretilmekte olup özel ölçü tasarımlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Prekast Güvenlik Bekçi Kabini Modelleri ve Özellikleri

Cam elyaf polyesterin özel beton sistemiyle birleştirilerek üretilen prekast bekçi kulübeleri güvenlik yapılarına fark getiriyor. 150x150 ve 150x270 ölçü alternatiflerinde üretilen prekast kabin güvenli duvar ve çatı özelliğine sahiptir.

Kapı ve pencere sisteminde kullanılan öz renkte alüminyum doğramalar ve renkli camlar güvenlik kabinini en iyi seviyeye yükseltmektedir.

Zırhlı Güvenlik Bekçi Kabini Modelleri ve Özellikleri

Prekast ve Metro City modellerimizle üretilen zırhlı güvenlik bekçi kabinleri BR7 zırh delici merci tehditlerine özel geliştirilmiştir.

Duvar, çatı ve kapısı BR7 dayanımında özel çelikler kullanılarak üretilmektedir. Pencere çerçeveleri de aynı özellikte olup camlar özel sertifikalı kurşun geçirmez sınıftır. Kapı gözetleme camı da aynı standarttadır.

Camlar üzerinde özel atış mazgalları bulunur. Olası saldırılarda bu mazgallar kullanılarak güvenli atış mukavemeti kazandırılır. Mazgallar atış sonrası otomatik kapanır. Zırhlı kurşun geçirmez güvenlik kabini alarm ve özel aydınlatma armatürü benzeri donatılarla güçlendirilmiştir.