Ekonomik ve pratik kullanım özelliklerine sahip olan Mobil WC ve Duş kabinleri, kullanıma hazır konseptiyle Mobil Kabinler alanında çözümler sunar.

Mobil WC kabinlerinde tekli ünitenin yanı sıra 2’li ve 3’lü WC tuvalet ünitesi alternatiflerinde hazır yapılar üretiyoruz. Bunların dışında 4'lü, 5'li ve 6'lı Wc ve Duş Kabinleri de üretilmektedir.

135x210 2’li Tuvalet

Sandviç panel yapı avantajlarını üzerinde taşıyan 135x210 2’li WC kabini hazır üretim ekonomi avantajına sahip. Kullanıma hazır konseptiyle inşaat şantiye alanları, üretim tesisleri gibi alanlara en pratik tuvalet çözümü sunuyor. Hazır üretimli ekonomik WC kabini özelliğiyle tercih edenlere bütçe tasarrufuyla kazandırır.

İki üniteli WC kabini içerisi klozet, yer taşı, duş kabini alternatifleriyle müşteri seçimine göre standart üretilebiliyor. Şantiye kullanımlarında tuvalet ve duş olarak iki ayrı ünite avantajına sahip. Ünite içerisine pisuar montajlanabiliyor.

150x270 2’li WC

CTP cam elyaf polyester tuvalet kabini yapı sistemine sahip 150x270 2’li WC panel sistemde olduğu gibi alternatif ünite yerleşimlerinde imal edilebiliyor.

210x260 2’li Tuvalet Modeli

210x260 2’li WC Duş modeli iki tuvalet ünitesi ve lavabo salonuna sahiptir. Bay Bayan tuvaleti planında da üretim yapılabilmektedir.

150x390 3’lü WC

CTP polyester tuvalet yapıları arasında 150x390 3’lü WC ünite sunumuyla tercih edilmektedir. Fabrika üretim tesisleri ve şantiye yapı grubunun tuvalet yapı çözümleri arasında yer almaktadır. Yer taşı, klozet ve duş teknesi ünite seçim alternatifi müşteri tercihine bırakılmıştır.

Mobil duş kabini ve tuvalet yapılarımızın tamamı elektrikten su armatürlerine, aksesuarlara kadar hazır üretimlidir. Kabin arka kısmına çıkartılan atık ve temiz su tesisatları merkezi şebekelere kolayca bağlanabilmektedir.

Mobil Tuvalet WC Kabini Modelleri

135x135 Tekli Mobil WC Kabini

Sandviç panel sistemiyle uzun ömürlü kullanımda üretilmektedir. Ekonomik WC kabini özelliğine sahiptir. Proje çizimi, inşa süreçleri, çok sayıda ustalıkla uğramadan mobil WC kabini dilediğiniz yerde kullanıma hazır.

150x150 Mobil Tuvalet Kabini

CTP polyester kullanımıyla modern tesislerde kullanıma hazır üretim yapılmaktadır. Elektrik ve su tesisatları yapıya özel projeli olup yer taşı, klozet veya duş teknesi üniteli üretilebilmektedir.

Mobil tuvalet kabini içi tüm donatılarıyla kullanıma hazırdır. Elektrik tesisatı aydınlatma armatürleriyle, sıhhi ve atık su tesisatları hazır tesisatla yapı arkasına çıkartılmıştır. WC ünitesi, batarya ve musluklar, tuvalet kağıtlığı, rezervuar sistemi, ayna, askılık, el yıkama lavabosu gibi tüm malzemeler kullanıma hazır montajlanmaktadır.

Pisuvarlı WC Kabinleri

Bu modelde pisuvarlı WC kabini üniteli üretim de gerçekleştirilmektedir. Standart ünite içerisine ayrıca pisuvar montajlanmaktadır. Mobil tuvalet kabinlerimizin temiz su tesisatı ve gider borusu ana hatta bağlanmıştır. Kabin içine uygulanan pisuvar modelimiz kaliteli vitrifiye malzemelerinden tedarik edilmektedir.

Mobil Duş Kabini Modelleri

135x135 Mobil Duş Kabini

135x135 duş kabini panel sistem uzun ömürlü yapı sınıfında olup ekonomik fiyatlarıyla öne çıkar. Ünite içi müşteri tercihine göre duş teknesi şeklinde ayarlanabilmektedir. Batarya ve duş telefonu kullanıma hazır montajlanmıştır. Mobil duş müşteri tercihine göre tuvalet kabini içerisinde fonksiyonel kullanımda modellerde de üretilmektedir.

Duş ve tuvalet aynı ünite içerisinde şantiye yapı grubunda tercih görmektedir. İstendiğinde farklı kullanım alanlarına kolayca sevk edilebilmektedir.

150x150 Mobil Duş Kabini

CTP polyester malzemelerin kullanımıyla teknolojik bant hatlarında 150x150 mobil duş kabinleri üretilmektedir. Elektrik ve su tesisatları armatürleriyle birlikte kalite kontrol denetiminde montajlanmaktadır. Duş kabini içerisine elektrikli ısıtıcılar montajlanabilecek şekilde tesisat çekilmiştir.

Mobil WC ve Duş Kabini Kullanım Alanları

Ekonomik WC kabinleri işçiliklere son veren hazır üretimli modeliyle birçok alanda tercih edilmektedir.

Mobil Tuvalet ve Duş Kabini Kullanım Alanları;

  • İnşaat şantiyeleri
  • Fabrika üretim tesisleri
  • Sanayi üretim atölyeleri
  • Park ve bahçeler
  • Piknik alanları
  • Sosyal tesisler
  • Halı saha spor tesisleri
  • Kafeterya ve çay bahçeleri

Şantiye ve Fabrika alanlarına Çoklu WC ve Duş Kabini

Hazır üretimli fonksiyonel kullanım özelliğiyle şantiye ve fabrika alanlarına çoklu WC ve duş kabini çözümleri pratik çözüm getirmektedir. Üretim tesisi bahçesine yerleştirilerek yapı inşa ve ruhsat süreçleriyle uğraşmadan mobil tuvalet ve duş kabini hemen kullanıma alınabilmektedir.

Şantiye ve Fabrikalara ofis kabini içine Wc ve Duş yerleştirilebilmektedir. Tekli veya Çoklu ünitelerle portatif WC kabini oluşturularak çok pratik çözümler sunulmaktadır.

Tek bir yapı içerisinde 7 adete kadar çoklu WC ve duş ünitesi yerleştirilebilmektedir. Üniteler yer taşı, klozet veya duş kabini şeklinde müşteri tercihine göre sayıda uygulanabilmektedir. İstenilen ünite içerisine pisuvar da montajlanabilmektedir. Çoklu ünitelerin giderleri projeli tesisatla birleştirilerek yapı arkasında rögar veya şebeke hatlarına kola bağlantı için arka duvardan çıkarılmaktadır.

Mobil tuvalet ve duş kabinlerinde tuvalet kağıtlığı, sabunluk, lavabo, ayna gibi vitrifiye ve aksesuarlar hazır montajlanmaktadır.