Satışa hazır büfe kabin modelleri işletme açmayı kolaylaştırıyor. Yatırımcılar aynı gün kazanmaya başlıyor, büfe kabinle ticaret eğlenceli hale dönüşüyor.

Elektrik aydınlatma armatürlerine varana kadar kullanıma hazır konsept mobo kabin hareketli satış penceresi ve raflarıyla aynı gün satıya başlayın.

150x270 Büfe Kabin Küçük İşletmelere Özel

Cadde ve sokak kenarları, şehir meydanları, fuar ve stat gibi alanlarda 150x270 Büfe Kabinle işletme deneyiminize start verin. Aynı gün kazanmaya başlamanın keyfini çıkarın.

215x270 Halk Ekmek Büfe Kabini

215x270 ve 270x270 mobo kabin halk ekmek satışında Türkiye’de en çok tercih edilen model. Hareketli satış penceresi, ekmek satışına uygun ergonomide raflarıyla hemen kazanmanıza hazır. Sağlıklı temiz iç mekanıyla gıda hijyeni standartlarında.

270x630 Büfe Kabinde Mini Restoran Deneyimine Ne Dersiniz?

Mobo kabin ürünlerimizde mobil işletmelere özel çok sayıda model var. 270x630 ve yakın ebatlı büfe kabinlerimizle restoran veya kafeteryanızı dilediğiniz yerde açarak hemen kazanma deneyimine ne dersiniz?
Diğer Ölçülerdeki Kabinlerimiz ;

Büfe Kabini Avantajları

  • Modern fabrikada kullanıma hazır konseptiyle satışa özel üretim
  • Hiçbir inşa süreciyle uğraşmadan işletmenizi dilediğiniz yerde hemen açın
  • Mobil taşınabilir özelliğiyle büfe kabini dilediğiniz yere konulabilir
  • İç ergonomisi ve satışı kolaylaştıran hareketli penceresiyle en pratik satış
  • Mobil taşınabilir mobo kabinle dilerseniz işletmenizi yeni deneyimler için farklı mekanlara kolayca transfer edebilirsiniz.

Büfe Kabini Referanslarımız

1986 yılından beri sektördeki uzmanlığımızla büfe kabinlerimiz Dünyanın farklı noktalarında kazandırmaya devam ediyor.

Büfe kabin modellerimiz İHE İstanbul Halk Ekmek A.Ş. tarafından tercih edildi ve İstanbul’un her noktasında yaygın olarak kullanılıyor.

Büfe Kabini Modelleri

Mobo kabin 215x215 ve 215x270 yapılarımızı Dünyanın dev kulüplerinden Manchester United’in bilet satış ve markalı ürün satış noktalarında tercih edildi.

Büfe kabinlerimizi Türkiye’de ve Dünyada tercih eden güçlü markalardan oluşan referanslarımız bölümünden inceleyebilirsiniz.

Ekmek Büfelerinde En Çok Tercih Edilen Kabinler

Hijyen standartlarında halk ekmek satışına uygun büfe kabinlerimiz Türkiye genelinde ekmek sunumunda en çok tercih edilen kabin oldu.

Halk ekmek büfe kabinlerimiz İstanbul Halk Ekmek A.Ş. tarafından en çok tercih edilen satış büfesi oldu. Her gün 2 milyonun üzerinde ekmek İstanbul Halkı ile halk ekmek büfe kabinlerimizden ulaşıyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek, Bursa Halk Ekmek, Edirne Belediyesi Halk Ekmek, Samsun İlkadım Belediyesi halk ekmek satışında büfe kabinlerimizi tercih eden kuruluşlar arasında.