Geniş polyester kabinle restoran açmak, frenchaising pizza zincir mağazalarını yaygınlaştırmanın en pratik yolu. Hazır üretimli konseptiyle 10 farklı ölçüde restoran kabini modeli arasından konseptinize uygun seçim yapmanız da çok kolay.

Çok ekonomik yatırım bütçeleriyle restoran ve yemekhane kabini üretim sonrası istediğiniz yere sevk ediliyor. Aynı gün nefis lezzetlerinizi müşterilerinizle buluşturarak kazanmaya başlayın.

270x630 ölçüde 17 m2 plandan 390x1230 ebatta 48 m2 alternatiflerine tam 10 ayrı yemekhane kabin modeli ile işletmenizi ayrıcalıklı kılın.

Mobil Restoran Kabini

Elektrik ve su tesisat sistemleri armatürlerine varana kadar hazır üretimli mobil restoran kabinle işletme açmak şimdi çok kolay. Yapı inşa işçiliklerinden kurtulun, hazır üretimli geniş polyester kabin modellerimizden biri ile işletmenizi hemen açın.

Mobil restoran kabin kullanıma hazır üretimli olarak sevk ediliyor. Araçtan indirilerek belirlediğiniz satış alanına kolayca yerleştirilebiliyor. Modüler yapı ayrıcalığı ile girişi dar fabrika içlerine, park ve bahçelere demonte olarak sevk edilebiliyor. Demonte kabinlerimiz profesyonel ekiplerimizle aynı gün saatler içerisinde kurulumla hizmete hazır hale geliyor.

Mobil Restoran Kabini Nerelerde Kullanılır?

  • Restoran zincirleri
  • Pizzacılar ve hamburger satış noktaları
  • Tost satış ve kafe alanları
  • Ev yemekleri üretim ve satış noktaları
  • Çiğ köfte ve dondurma satış alanları
  • Franchaising restoranlar
  • Baklava, Börek ve Unlu Mamuller satış noktaları vb.

Fabrikalara Yemekhane Kabini

10 ila 25 kişinin aynı anda yemek yiyebildiği yemekhane kabini fabrika üretim tesislerince yaygın olarak tercih edilmektedir. Üretim alanında yemek yeme alanının bulunmaması veya hijyen koşullarının oluşturulabilmesi için geniş polyester kabin fabrika yemekhaneleri için çok avantajlı.

Yapı inşa süreçleriyle uğraşmadan fabrika üretim alanının bahçe bölümü veya fabrika içerisine kolayca yerleştirilebiliyor. Mobil yemekhane avantajıyla fabrika sahasında farklı kullanım ortamlarına taşınabiliyor.

Madenlere ve İnşaat Alanlarına Yemekhane Kabini

Yemekhane kabinlerimiz maden sahalarında ve yapı inşaat projelerinde en çok tercih edilen yapı modeli. Zor saha koşullarına dayanımlı yapı özelliği, yalıtımı ve hijyen kolaylığı ile geniş polyester kabin maden sahalarında yemekhane çözümünü kolaylaştırıyor. Maden çıkarma sahası değiştikçe mobil ünite avantajıyla diğer alanlara taşınabiliyor.