Metro City, modern mimarideki yapı projelerinin güvenlik kabini ihtiyaçlarına özel geliştirilmiştir. Lüks konseptli bekçi kabini modelleriyle marka projelerin kurumsallığına tam uyum sağlar. Metro City kabin kullanıldığı toplu konut projeleri, yönetim binaları, ticari ofislerin güvenlik noktalarına kalite kazandırır.

Metro City Güvenlik Kabini Modelleri ve Özellikleri

Yapı güvenliği, modern mimari donanımı, şıklığı ve ergonomisiyle güvenlik kabinlerinin en iyisi Metro City. Metro City kabinin tüm boyutları genel yapı konseptinin kurumsal renk kombinasyonlarına tam uyumlu özelliğe sahiptir.

140x140 Metro City Kabin

Tek kişilik güvenlik personelinin kullanıma özel tasarlanarak üretilmiştir. Yalıtımı yükselten duvar kaplamaları üst taç alınlık çıkıntısıyla estetik olarak güçlendirilmiştir.

Çok az yer kaplayan özel duvar sistemi, iç köşe detay çözümleri bekçi kabini içerisindeki kullanımı ergonomisini en iyi seviyeye yükseltmiştir. Metro City kabin güvenlik personeline iç konforu en iyi şekilde yaşatır.

140x215 Metro City Bekçi Kabini

140x215 Metro City modeliyle güvenlik personeline çalışma bankosu konforu da sunulmuştur. Görev alanında güvenlik kayıtlarını, günlük raporlamalarını kolayca yapacağı bekçi kabinine sahip olmaktadır.

140x265 Metro City Güvenlik Kabini

Güvenlik kabini içerisine çalışma masası imkanı da sunulan 140x265 Metro City personelin verimliliğine ekstra katkı sağlıyor.

240x400 Metro City Kabin

İki personelin görev aldığı güvenlik noktaları için 240x400 Metro City kabin çok ideal. Yapı inşa süreçleriyle uğraşmadan bekçi kulübeniz nereye isterseniz orada. Araçtan indirilir indirilmez kullanıma hazır.

Toplu konut siteleri, AVM benzeri ticari alanlar, yönetim binaları güvenlik noktaları için oldukça ideal. Kabin içerisine kamera kayıt sistemleri, kontrol ekranları rahatlıkla montajlanabilmektedir. Yapıya özel elektrik tesisat sistemi bu cihazların kullanım kapasitesine göre projelendirilebilmektedir.

Metro City kabinde projenize özel ölçü ve üretimler için iletişim sayfamızı kullanarak satış ofislerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bekçi ve Güvenlik Kabinlerinde Metro City Farkı

Klasik güvenlik yapılarının ötesinde bekçi ve güvenlik kabinlerinde Metro City farkı hemen kendini hissettirir. Modern mimariye tam uyumlu tasarımı, yüksek yalıtımlı ve kaliteli üretim ile Metro City güvenlik kabini çok farklı.

Markalı toplu konut ve ticari alanların güvenlik kabini ihtiyaçlarında çok ideal. Marka projenin renklerine özel boyama yapılabiliyor. Turizm danışma gibi prestij alanlarda kullanımı ülke turizmine değer katıyor. Yönetim binalarının bekçi kabininde tercih edildiğinde firma veya kuruma prestij kazandırıyor. 

Metro City Kabin Modelleri sadece güvenlik değil bir çok alanda sizlere çözüm sunabilmektedir. Özel metallerle imal edilen ana gövde içten ve dıştan yalıtımlı duvar sistemiyle destekleniyor. Kaplamalarla hem yapı estetiği hem de enerji tasarruflu yalıtım kazanıyor. Tercih eden işletmelerin prestijini yükseltiyor, iklimlendirme enerji tasarrufuyla bütçelere kazanç sağlıyor.